شرکت توليدی قطعات جلوبندی خودرو ايران-لاهيجان از صنايع پيشگام دهه اول انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۲ با اخذ موافقت نامه اصولی از وزارت صنايع تاسيس گرديد.

شركت دارنده گواهينامه هاي سيستم مديريت كيفيت ساپكو، گواهینامه ISO/TS16949:2009 ، پروانه كاربردي علامت استاندارد اجباري، گواهينامه هاي تاييد صلاحيت آزمايشگاه همكار مي باشد. ساخت قطعات با هدف تامين قطعات مطمئن، به موقع و با دوام مي باشد كه با استفاده از تكنولوژي روز جهاني مجموعه اي از تواناييهاي فني، مهندسي و كنترل را در كنار خطوط توليدي مهيا نموده است و با استفاده از امكانات داخلي كشور اعم از مواد اوليه، ابزار و ماشين آلات زمينه را براي رشد خودروسازي فراهم آورده است و پيوسته اهداف زير را دنبال مي كند :

توليد قطعات با بهترين كيفيت

خود كنترلي در پروسه توليد

ايجاد فضاي سالم براي توليد بيشتر

همچنين پشتوانه اصلي كليه فعاليتهاي توليدي شركت، مدارك و مستندات فني هستند كه توسط امور مهندسي و آزمايشگاه شركت صورت مي گيرد. اين مدارك و مستندات بر مبناي آخرين تجربيات و تواناييهاي كشور و با بهره گيري از همكاري شركتهاي معتبر داخلي و خارجي صورت مي گيرد. در حال حاضر حدود ۷۰ درصد از توليدات اين شركت به شركتهاي بزرگ صنايع اتوموبيل سازي اختصاص داشته و مابقي به نمايندگي هاي مجاز شركت در سراسر كشور جهت مصرف عرضه مي شود.

کارخانه شرکت در شهر لاهیجان در استان گیلان واقع است. نمایندگی پخش و عرضه مستقیم محصولات شرکت به صورت کلی و جزئی به مدیریت ایمان پورنصیر آماده ی فروش حضوری، تلفنی و اینترنتی قطعات درخواستی به مشتریان گرامی است.

تلفن تماس:
۰۱۳۴۲۳۴۸۲۴۴

همراه: ۰۹۱۱۴۳۴۱۵۰۷

آدرس دفتر فروش: لاهیجان-میدان امیر شهید- روبروی کوچه نوربخش- نمایندگی ایمان پورنصیر